Żaneta + Michał

Żaneta + Michał

Magda + Przemek


Aneta + Mateusz


Kasia i Michał

Kasia i Michał – piękna para, wspaniała organizacja i szalona zabawa do samego rana!

Asia i Kuba klip ślubny

Pogoda od rana nas nie rozpieszczała. Padało, a właściwie lało. Jednak gdy poznaliśmy Asię i Kubę wiedzieliśmy, że to nie mogło się nie udać. Niesamowicie prawdziwi, wyluzowani i pełni optymizmu. Nad Hotelem Venecia Palace słońce wyszło punktualnie na ich ślub.

Iga + Przemek

Magda + Damian

 

Jola + Marek

 

Ania i Mateusz podziękowania dla rodziców

Ania i Mateusz pięknie i bardzo osobiście podziękowali rodzicom. Polały się łzy wzruszenia u nie jednej pary.

Jola i Marek plener ślubny (+ lot balonem)

Lubimy kiedy pary darzą nas zaufaniem. Tak było w przypadku Joli i Marka. Na ujęcia plenerowe zorganizowaliśmy lot balonem nad Jurą Krakowsko-Częstochowską. Napisaliśmy wiele e-mali i wybraliśmy najlepszą firmę w Polsce organizującą loty balonem Sky Adveture.

Nowoczesne podziękowania dla rodziców

Kasia i Dawid – para zapalonych sportowców i trenerów personalnych. Swoją niezwykle pozytywną energią zarażają już od pierwszego spotkania. Szaleni, spontaniczni i zakochani w sobie po uszy.

Niespodzianka dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to niekoniecznie wzruszające listy wideo. Angelika i Kuba to prawdziwi szczęściarze – rodzice od ich narodzin uwieczniali najważniejsze życiowe momenty na filmach. Z wybranych materiałów stworzyliśmy film inny niż wszystkie.

SPECIAL

Klip weselny na wysokościach, w balonie, na paralotni, a może pod wodą?  Poszukujesz ekstremalnych klipów weselnych lub ślubnych? Jesteś z Łodzi, Warszawy, Poznania,  Wrocławia, Płocka lub Częstochowy? A może z innego miasta Polski? Szalone i niecodzienne pomysły realizujemy na terenie całego kraju. Oferta SPECIAL to także  doskonała  oferta dla firm. Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami nurków, a także ekipami od realizacji na wysokościach. Sprawdź nasze realizacje oraz projekty, w których uczestniczyło MARSHALL MEDIA.

Wyprawa podwodna po ORP KUJAWIAK

Michał brał udział w polskiej ekspedycji „The Hunt for L72”, która odnalazła wrak ORP KUJAWIAK. Wrak spoczywa na głębokości 90 metrów u wybrzeży Malty. Niszczyciel eskortowy ORP KUJAWIAK uczestniczył w działaniach bojowych podczas II wojny światowej w Polskiej Marynarce Wojennej. Cała ekspedycja oraz odnalezienie wraku zostało sfilmowane.

Jola i Marek plener ślubny (+ lot balonem)

Lubimy kiedy pary darzą nas zaufaniem. Tak było w przypadku Joli i Marka. Na ujęcia plenerowe zorganizowaliśmy lot balonem nad Jurą Krakowsko- Częstochowską. Napisaliśmy wiele emalii i wybraliśmy najlepszą firmę w Polsce organizującą loty balonem Sky Adveture.

KICK – prawdziwa bollywoodzka produkcja

MARSHALL MEDIA miało przyjemność uczestniczyć przy tworzeniu bollywoodzkiej produkcji – filmu akcji KICK, którego część rozgrywa się w Polsce. Film w roku 2015 zdobył dwie nagrody International Indian Film Academy za doskonałość techniczną oraz najlepsze efekty specjalne.

Jeśli dobrnęliście do tego miejsca i czujecie niedosyt to zapraszamy na nasz kanał na VIMEO.

COFNIJ