Kim jesteśmy?

Duetem, który oprócz małżeństwa łączy pasja do filmu i grafiki.
Jako kobieta i mężczyzna mamy dwa odmienne spojrzenia na ten sam moment.

BOGUSIA

GRAFIK / FOTOGRAF / MONTAŻYSTA / ART DIRECTOR

Nie ma nic cenniejszego dla Panny Młodej podczas sesji zdjęciowych czy filmowych, niż osoba, która ją rozumie. A kto lepiej może zrozumieć Pannę Młodą w Dniu Ślubu niż druga kobieta? Bogusia zajmuje się montażem filmów i edycją zdjęć. Jest drugim operatorem kamery i fotografem. Doskonała kumpela i swoisty bufor stresu. Oddana mama dwóch przesłodkich synów – Marcela oraz Filipa. Doświadczenie w pracy jako koordynator strategicznych projektów biznesowych sprawia, że to właśnie ona pilnuje terminów, załatwia kwestie formalne i koordynuje całość produkcji filmowej. Uwielbia waniliowe latte, dlatego podczas wspólnej pracy z pewnością namówi Was na małą przerwę z kubkiem kawy w ręku.

MICHAŁ

OPERATOR KAMERY / KIEROWNIK PRODUKCJI

Michał był pomysłodawcą założenia firmy MARSHALL MEDIA. Nauczył się filmować by opowiadać o niesamowitych historiach i miejscach które eksplorował. Zamiłowanie do sportów ekstremalnych Michała owocuje niesamowitymi ujęciami w filmach. Poszukujesz niespotykanych realizacji, z kamerą odwiedza wysokie góry i tajemnicze głębiny? Filmy dokumentalne to jego pasja. Wraz z Bogusią stworzyli doskonale uzupełniający się duet zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej Romantyczne podejście do życia sprawia, że doskonale czuje się w świecie filmu ślubnego.

SPRZĘT FILMOWY I FOTGRAFICZNY MARSHALL MEDIA

Kreatywność i umiejętności to znaczna część sukcesu naszych produkcji. Jednak oszałamiający efekt możemy uzyskać jedynie dzięki połączeniu tych elementów z najwyższej jakości sprzętem. Drony, lustrzanki, kamery, oświetlenie, stabilizatory obrazu, krany kamerowe, rejestratory dźwięku to tylko część oferty MARSHALL MEDIA produkcja filmowa w Łodzi. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do realizacji zdjęć i filmów podwodnych. Oprócz najnowocześniejszych kamer, które oferują nam materiał w jakości 4K, jako nieliczni w Polsce wykonujemy realizacje na tradycyjnej taśmie filmowej super 8mm i 16mm. Posiadamy również stół montażowy, który umożliwia nam produkcję filmów metodą tradycyjną.


APARATY I KAMERY

Podstawę naszej pracy stanowią najbardziej uznane w świecie filmowców ślubnych aparaty  Panasonic oraz Sony. Posiadamy kilka egzemplarzy  wraz z zestawem obiektywów stało ogniskowych, zoom i specjalnych np. tilt shift.

Co to oznacza dla Was? Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj ujęcia, jaki sobie wymyślicie. Podczas komercyjnych projektów mamy możliwość wykorzystać kamery filmowe marki RED. Nasze filmy i zdjęcia charakteryzują się niezwykłą ostrością i głębią kolorów. Używamy również kamer specjalistycznych. Posiadamy obudowy podwodne i uchwyty samochodowe, co umożliwia robienie ujęć w ekstremalnych miejscach.

STABILIZACJA OBRAZU

W swojej pracy używamy specjalnych systemów stabilizacji obrazu i jazdy kamerowej. W naszych filmach nie zobaczycie niestabilnych poruszonych ujęć. W swoim ekwipunku posiadamy 4-metrowy kran kamerowy, slidery, elektroniczne stabilizatory obrazu, czy nowości takie jak wiralcam. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym projektom.

DRON

Dron do filmu ślubnego czy weselnego? To już nie ciekawa propozycja dodatkowa, ale swoiste must have. Posiadamy sprawdzonego w najtrudniejszych warunkach drona marki DJI, cechuje się niezawodnością i wysoką jakością obrazu.

ŚWIATŁO I DŹWIĘK

Mówią, że dźwięk to połowa filmu. Zgadzamy się z tym stwierdzeniem. W naszej pracy używamy całego zestawu mikrofonów, rejestratorów dźwięku i mikroportów. Skończyła się era kamerzystów weselnych, którzy używali tylko mikrofonów wbudowanych w kamerę. Nagrania z naszych filmów poddajemy edycji komputerowej, wyciskając maksimum z zarejestrowanego materiału. Zespoły muzyczne często wykorzystują nasze prace do swojego portfolio. Równie ważne w filmie jest także światło. Posiadamy set oświetleniowy, który pozwoli nam stworzyć mobilny plan filmowy. Częściej wykorzystywany w filmach korporacyjny czy reklamowych, ale zdarza nam się wykorzystywać go również podczas ślubów, nadając wyjątkowy klimat scenie.


SPRZĘT SPECJALISTYCZNY

Podwodna sesja zdjęciowa? A może podwodne ujęcia do filmu reklamowego? Wspinacie się i chcecie nagrać reportaż z waszego wyjazdu? MARSHALL MEDIA jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku posiada kompleksową ofertę filmowania i fotografowania pod wodą. Dysponujemy kamerami podwodnymi, podwodnym oświetleniem, łącznością, kamerami rov i całym sprzętem zabezpieczającym. Nietypowe ujęcia i zabezpieczenie planów filmowych to nasza specjalność. Na tym obszarze pracowaliśmy z profesjonalnymi ekipami z Polski i zagranicy.

FILMY ŚLUBNE I FIRMOWE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI ULTRA HD

Od roku 2017 cały nasz materiał realizujemy w wysokiej rozdzielczości 4K. Bardzo szybko przyzwyczajamy się do zdjęć i filmów w dobrej jakości. Obraz ULTRA HD to standard, który zaczyna obowiązywać nie tylko w świecie pro. Pary młode chcą, by ich film ze ślubu wyglądał bardziej jak hollywoodzka produkcja, niż „dzieło sąsiada”. Wybierając nasze usługi dostajecie materiał na najwyższym poziomie realizacji.

COFNIJ