WEDDING

Sprawdź kilka z naszych realizacji teledysków ślubnych, podziękowań dla rodziców czy klipów z pleneru. Filmy ślubne są dla nas każdorazowo indywidualną historią. Każdy opowiada inną historię, w odmienny sposób. Naszą najlepszą rekomendacją jest zadowolenie naszych Klientów.


Kasia i Michał

Kasia i Michał – piękna para, wspaniała organizacja i szalona zabawa do samego rana!

Asia i Kuba klip ślubny

Pogoda od rana nas nie rozpieszczała. Padało, a właściwie lało. Jednak gdy poznaliśmy Asię i Kubę wiedzieliśmy, że to nie mogło się nie udać. Niesamowicie prawdziwi, wyluzowani i pełni optymizmu. Nad Hotelem Venecia Palace słońce wyszło punktualnie na ich ślub.

Iga i Przemek + plener w Tatrach 2018

Iga jako kocha konie i góry, dlatego Przemek po ślubie zrobił jej niespodziankę – plener w Tatrach!

Magda i Damian

Magda na codzień pracuje przed kamerą w TVP, ale Damianowi też się chyba spodobało przed obiektywem 🙂

 


Kasia i Daniel 

Kasia i Daniel – oni się uśmiechają chyba nawet podczas snu 🙂

Jola i Marek ślub w plenerze

Jola jako wedding planner’ka znalazła wyjątkowe miejsce na swój ślub. Kto z nas nie marzył o zamkowej scenerii? Zamek & Hotel Centuria w Ogrodzieńcu.

Ewa i Paweł klip ślubny

Ewa i Paweł skrupulatnie przygotowywali się do pierwszego tańca. Towarzyszyliśmy im nie tylko w dniu ślubu – razem odwiedziliśmy Studio Tańca Jankowski w Łodzi.

Marta i Rafał podziękowania dla rodziców

Marta i Rafał – pedagodzy, perfekcjoniści. Prowadzą Akademię Małych Odkrywców, kochają dzieci i pieski 🙂 Podczas nagrań mieliśmy wiele przygód i wspaniałą zabawę, które bardzo miło wspólnie wspominamy do dziś. A jeśli nie jesteście pewni czy pokusić się o filmowe podziękowania dla rodziców – zajrzyjcie na bloga Marty (TUTAJ).

Jola i Marek plener ślubny (+ lot balonem)

Lubimy kiedy pary darzą nas zaufaniem. Tak było w przypadku Joli i Marka. Na ujęcia plenerowe zorganizowaliśmy lot balonem nad Jurą Krakowsko-Częstochowską. Napisaliśmy wiele e-mali i wybraliśmy najlepszą firmę w Polsce organizującą loty balonem Sky Adveture.

Nowoczesne podziękowania dla rodziców

Kasia i Dawid – para zapalonych sportowców i trenerów personalnych. Swoją niezwykle pozytywną energią zarażają już od pierwszego spotkania. Szaleni, spontaniczni i zakochani w sobie po uszy.

Niespodzianka dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to niekoniecznie wzruszające listy wideo. Angelika i Kuba to prawdziwi szczęściarze – rodzice od ich narodzin uwieczniali najważniejsze życiowe momenty na filmach. Z wybranych materiałów stworzyliśmy film inny niż wszystkie.

SPECIAL

Klip weselny na wysokościach, w balonie, na paralotni, a może pod wodą?  Poszukujesz ekstremalnych klipów weselnych lub ślubnych? Jesteś z Łodzi, Warszawy, Poznania,  Wrocławia, Płocka lub Częstochowy? A może z innego miasta Polski? Szalone i niecodzienne pomysły realizujemy na terenie całego kraju. Oferta SPECIAL to także  doskonała  oferta dla firm. Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami nurków, a także ekipami od realizacji na wysokościach. Sprawdź nasze realizacje oraz projekty, w których uczestniczyło MARSHALL MEDIA.

Wyprawa podwodna po ORP KUJAWIAK

Michał brał udział w polskiej ekspedycji „The Hunt for L72”, która odnalazła wrak ORP KUJAWIAK. Wrak spoczywa na głębokości 90 metrów u wybrzeży Malty. Niszczyciel eskortowy ORP KUJAWIAK uczestniczył w działaniach bojowych podczas II wojny światowej w Polskiej Marynarce Wojennej. Cała ekspedycja oraz odnalezienie wraku zostało sfilmowane.

Jola i Marek plener ślubny (+ lot balonem)

Lubimy kiedy pary darzą nas zaufaniem. Tak było w przypadku Joli i Marka. Na ujęcia plenerowe zorganizowaliśmy lot balonem nad Jurą Krakowsko- Częstochowską. Napisaliśmy wiele emalii i wybraliśmy najlepszą firmę w Polsce organizującą loty balonem Sky Adveture.

KICK – prawdziwa bollywoodzka produkcja

MARSHALL MEDIA miało przyjemność uczestniczyć przy tworzeniu bollywoodzkiej produkcji – filmu akcji KICK, którego część rozgrywa się w Polsce. Film w roku 2015 zdobył dwie nagrody International Indian Film Academy za doskonałość techniczną oraz najlepsze efekty specjalne.

BUSINESS

Chciałbyś zainspirować swoich klientów? Masz nowy produkt i szukasz ciekawego sposobu promocji? Niezależnie co oferujesz swoim Klientom, film jest świetnym sposobem dotarcia do potencjalnych nabywców. Sama prezentacja produktu może być nie wystarczająca. Wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji, sprzedaj nie tylko produkt, ale również podziel się pasją. Jeśli szukasz inspiracji skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przygotować profesjonalny film promocyjny, relację z eventu, film korporacyjny czy relację targową. Nasze produkcje ukierunkowane są na promocję w kanałach społecznościowych takich jak Facebook, Youtube czy Vimeo.

Polskie Hurtownie Dachowe – 5-lecie firmy

Największa sieć hurtowni dachowych w Polsce zorganizowała galę z okazji 5-lecia firmy w jednym z najciekawszych hoteli w Polsce – łódzkim Andel’s by Vienna House. Niezwykła impreza została uwieczniona przez MARSHALL MEDIA. Poniżej mały przedsmak.

Blastron Spanesi Polska

Specjalistyczna branża i ciekawe wyzwanie. Producent kabin lakierniczych zlecił MARSHALL MEDIA wykonanie prezentacji filmowej. Jak pokazać piękno kabin lakierniczych? Sprawdźcie sami na filmie obok.

FLEXI LOGISTICS – auta do ślubu

Nowoczesne usługi wymagają nowoczesnej oprawy. Sprawdź jak można przedstawić ofertę usług aut do ślubu. Dwie  limuzyny i dwa spójne filmy, które budują doskonały content. Czy ty oparłbyś się takiej ofercie?

HOTEL CENTURIA – oferta weselna

Hotele często oferują organizację imprez okolicznościowych, a w tym wesel i przyjęć weselnych. MARSHALL MEDIA na życzenie hotelu Centuria stworzyło film pokazowy ukierunkowany na przyszłych Klientów – szczęśliwe pary młode.

FOTO

MARSHALL MEDIA produkcja filmowa poza ofertą wideofilmowania ślubnego i korporacyjnego oferuje również usługi fotografii ślubnej, rodzinnej oraz biznesowej. Nasze realizacje często wzbogacamy o usługę profesjonalnej fotografii. Poniżej kilka przykładów z naszych sesji fotograficznych z Łodzi, Poznania, Warszawy, Częstochowy, Płocka oraz Wrocławia.

 

COFNIJ