Nietypowe ujęcia i pogoń za nowinkami technicznymi to nasz prawdziwy konik. Bardzo lubimy robić rzeczy inne i nietuzinkowe. Jesteśmy prawdziwymi marzycielami. W swojej pracy często realizujemy szalone pomysły.

Film Ślubny na tradycyjnej taśmie filmowej 8mm i 16mm

Coraz więcej par szuka oryginalnych pomysłów na swój ślub i wesele. Od pewnego czasu bardzo popularne stały się wesela w stylu rustykalnym i retro. Trendy są też filmy i zdjęcia stylizowane na te wykonywane sprzętem analogowym. Filtry do zdjęć, które wykorzystujemy np. na Instagramie są tego doskonałym przykładem. Firma Kodak w 2016 roku zapowiedziała wznowienie produkcji kamery analogowej na taśmę filmową super 8mm. Stare filmy nagrywane na taśmie analogowej mają swój niepowtarzalny klimat. Wielu fotografów powraca do robienia zdjęć analogowych.

Jako nieliczni w Polsce proponujemy naszym Klientom wykonanie reportażu ślubnego na taśmie 8mm albo 16mm.

 

                          

 

Filmy nagrywamy używając kolorowej taśmy filmowej Kodak Vision 3. Ten film daje piękny kolor i niepowtarzalne ziarno. Posiłkujemy się również filmami czarno-białym Kodak Tri-X I Fomapan R. Produkcja filmu na taśmie filmowej jest znacznie trudniejsza niż metodą cyfrową. Efekt widzimy dopiero po kilku tygodniach gdy film jest wywołany. Ta nieprzewidywalność jest prawdziwą magią starych filmów. Obraz nie jest krystalicznie czysty ale niezwykle romantyczny i niepowtarzalny. Produkcja filmów ma kilka etapów – realizacja zdjęć, wywołanie materiału, wstępny montaż na stole montażowym, skanowanie filmu, końcowa edycja w wersji cyfrowej. Jeśli odważycie się na taką formę reportażu weselnego, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć pierwsze realizacje.

 

 

Filmy i zdjęcia podwodne

Jesteśmy szczęściarzami. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Pierwsze filmy jakie nagraliśmy pochodziły właśnie spod wody. Zgadza się – najpierw robiliśmy filmy podwodne, a chcąc je urozmaicić nauczyliśmy się kręcić na powierzchni. Woda to środowisko, w którym świetnie się czujemy i chętnie zabieramy tam swoją kamerę.

Możemy zaproponować pomoc w realizacji podwodnych zdjęć i ujęć do filmów prywatnych, reklamowych a także fabularnych. Jeśli masz do zrealizowania jakiś ciekawy podwodny projekt, zapraszam do kontaktu.

 

 

 

COFNIJ