MARSHALL MEDIA oferuje nietuzinkowe, nowoczesne filmy ślubne w jakości ULTRA HD 4K. Tworzymy nowoczesne 45-minutowe reportaże ze ślubu i wesela, a także dłuższe, bardziej tradycyjne 90-minutowe filmy weselne. Działamy na terenie całego kraju, choć nasze główne aktywności skupiają się w Łodzi, Warszawie. Realizujemy podziękowania dla rodziców, teledyski weselne, reportaże ślubne, love story czy filmowe zaproszenia gości weselnych. Nie są nam straszne nawet najbardziej zwariowane i nieszablonowe pomysły.

Jak działamy?

By powstała dobra historia, potrzebne są dobre emocje, dlatego chcemy abyście czuli się komfortowo w naszym towarzystwie. Nigdy nie powielamy naszych pomysłów. Podpisując umowę i wpłacając nam zaliczkę rezerwujecie termin swojej uroczystości. To staje się podstawą do dalszych działań. Pierwsze spotkanie pozwala nam poznać się nawzajem. Podczas tego spotkania przedstawiacie nam wstępny plan uroczystości. Służymy Wam radą i naszym doświadczeniem. Na uroczystościach ślubnych oraz weselnych pracujemy dyskretnie, by nie burzyć podniosłej atmosfery najważniejszych chwil w Waszym życiu. To Wy i Wasi goście jesteście najważniejsi. Tworzymy reportaż, a nie film ze scenariopisarzem. Nie ingerujemy w Waszą uroczystość, staramy się być dyskretnymi obserwatorami.

OFERTA ŚLUBNA

        

        

Powyżej znajduje się standardowa oferta MARSHALL MEDIA na film ślubny. Nasza oferta nie jest dzielona na pakiety, gdyż w każdej realizacji chcemy dawać z siebie wszystko, tak by nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Zawsze wykorzystujemy cały dostępny sprzęt. Bardzo lubimy ujęcia z drona, które zawsze dostajecie w cenie. Ślub to wyjątkowa i niepowtarzalna uroczystość dlatego zawsze pracujemy w minimum dwie osoby. Najważniejsze momenty nagrywamy na trzy, a czasami na cztery kamery. Pracujemy dla Was minimum 12 godzin, do czasu kiedy zgromadzimy pełny materiał. Etap postprodukcji zajmuje nam dość dużo czasu, starannie montujemy ujęcia, korygujemy kolory i ścieżkę dźwiękową. Nasze filmy przekazujemy na eleganckim pendrive USB wraz z etui. Na życzenie możemy udostępnić film na naszym serwerze, w ten sposób wygodnie prześlecie link swoim najbliższym. Poza filmem ze ślubu otrzymujecie nowoczesny teledysk ślubny, którym możemy się pochwalić na naszej stronie. Wszystkie nasze filmy ślubne i teledyski weselne realizujemy w jakości ULTRA HD 4K.

Oferta dodatkowa

          

Oferta MARSHALL MEDIA obejmuje znacznie więcej. Chcesz zachować na pamiątkę film lub zdjęcia z pleneru? Nie ma problemu. To bardzo popularna usługa, z której korzysta coraz więcej par. Cudowne okoliczności przyrody oraz Wasze szczęście tworzą niesamowite połączenie, które może pozostać z Wami na całe życie. Prócz oferty filmów weselnych i ślubnych oferujemy również usługi fotografii ślubnej. Współpracujemy z profesjonalnymi fotografami, a także sami robimy reportaże. Jeżeli masz nieszablonowy pomysł na swój film ślubny, podziękowania dla rodziców, teledysk, love story – chętnie podejmiemy się jego realizacji. Sprawdź nasze realizacje w zakładce SPECIAL, a zobaczysz jak wiele ciekawych pomysłów mamy do zaoferowania.

COFNIJ